Skip to content

Martian Dice

Wrzesień 8, 2013

 martian-dice
Jesteśmy Marsjanami i porywamy z Ziemi ludzi, kurczaki i krowy. Ziemianie nie poddają się łatwo i strzelają do nas z czołgów. My nie jesteśmy dłużni i odpowiadamy naszymi laserami. No ale do czego nam Marsjanom potrzebne są ziemskie istoty? Do badań! Taka jest fabuła gry Martian Dice.
Bierzemy 13 kości i rzucamy. Nasze zadanie to zebrać jak najwięcej istot. Od razu musimy wziąć czołgi, które wypadły na kostkach. Zawsze zabieramy jedną grupę z jednakowymi obrazkami. Istoty jednego gatunku zbieramy tylko raz podczas tury. Zliczamy kurczaki, krowy i ludzi na koniec tury, ale tylko wtedy gdy czołgi są zrównoważone przez nasze statki. Jeśli czołgów jest więcej niczego nie zliczamy. Przegraliśmy w tej potyczce. Ludzie, kury i krowy to nasza zdobycz punktowa, każda kostka 1 punkt. Gdy złapaliśmy przedstawicieli wszystkich gatunków należy się nam trzy punktowy bonus. Gramy aż ktoś upoluje piętnastu mieszkańców Ziemi.
Śmiesznie i szybko. Ładnie wykonane kostki włożone do pudełka, które wszędzie można zabrać. Zawsze znajdą się chętni do gry. Najlepiej na imprezie. Można zagrać samemu. Jedną z takich rozrywkowych Kościanek trzeba mieć. Zagraliśmy zaraz po zakupie oczekują na jedzenie w restauracji.
Dzięki dla http://www.luzodajnia.pl/sklep/. Sprzedali mi promocyjnie Skyline i Martian Dice w bardzo dobrej cenie. Mieli świetne stanowisko na imprezie Radość Grania w Parku Fontann. Będzie wpis o tym wydarzeniu.
Czarek

Reklamy

From → Uncategorized

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: